P.T.SIGNAL - o nas

My o nas


"Przez profesjonalizm do zaufania". Na Państwa zaufanie pracujemy już od 1993 roku. Dziękujemy Państwu za to, że od tylu lat możemy być Waszym serwisem kotłów marki Junkers Bosch. Pomagamy zapewniać bezawaryjną pracę Państwa urządzeń i dbamy o to by nasze usługi były najwyższej jakości.

Nasi pracownicy dysponują niezbędnymi uprawnieniami grupy 1 (uprawnienia energetyczne) oraz z grupy 3 (uprawnienia gazowe) wymaganymi zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi (Art.54.1. Prawo Energetyczne). Liczne szkolenia i udzielane autoryzacje gwarantują Państwu najwyższy standard jakości i wymagane bezpieczeństwo tak ważne przy prawidłowej eksploatacji urządzeń gazowych. Dysponujemy niezbędnymi przyrządami pomiarowymi, a nasz dział serwisu urządzeń przenośnych dba o ich testy i prawidłowe przygotowanie do pracy, aby pomiary nimi wykonywane były zgodne z rzeczywistością (strona naszego działu serwisu mierników gazów i stacjonarnych systemów detekcji www.detektory.pl). Dysponujemy przyrządami do wykrywania nieszczelności na instalacjach gazowych (www.leakshooter.pl), pomiaru tlenku węgla (www.gasclip.pl), analizy spalin wymaganej do prawidłowej regulacji wielu typów kotłów oraz innymi umożliwiającymi prawidłowy serwis Państwa kotła zgodnie z wymaganymi procedurami i standardami.

Zaczynaliśmy skromnie by stopniowo poszerzać naszą ofertę i zasięg działania, aż do dzisiejszych rozmiarów. Jednak najważniejsze dla nas jest to aby utrzymać pasję i powołanie towarzyszące każdemu nowo-tworzącemu się przedsiębiorstwu wraz z zachowaniem skrupulatności przy realizowaniu procedur związanych z bezpieczeństwem. Z czasem i w miarę rozrastania się wiele firm traci tą pierwotną wizję. Dla nas jest ona motorem działania i ciągłego doskonalenia.

Wprowadzamy nowe technologie, usprawniamy procedury, doskonalimy nasze umiejętności i przekazujemy Wam nowości w zakresie eksploatacji i modernizacji istniejących rozwiązań. Wierzymy, że nasza wspólna przyszłość może być bezpieczna. Zadbajmy o to razem.


© 2014 Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Znaki towarowe zastrzeżone i przynależne ich właścicielom. Wykonanie strony P.T.SIGNAL.
Pełna oferta firmy P.T.SIGNAL znajduje się na stronie www.detektory.pl.
Autoryzowany serwis Junkers Bosch.